Cehovi

Radi usklađivanja i rješavanja stručnih pitanja gospodarske grane kojoj obrtnik pripada, obrtnici organiziraju svoj strukovni rad po cehovima na razini udruženja obrtnika i Komore.

Organiziranost rada iz stavka 1. ovog članka je dobrovoljna.

Cehovi su oblik strukovnog povezivanja na razini Komore radi usklađivanja i rješavanja stručnih i ostalih pitanja od zajedničkog interesa za članove ceha.

Cehovi se organiziraju u Komori tako da svaka strukovna grupa obuhvaća u pravilu jednu granu, a kada interes članova to zahtijeva, jednu skupinu ili jednu podskupinu djelatnosti.

Na razini Komore djeluju slijedeći cehovi:

  • Ceh proizvodnog obrta,
  • Ceh uslužnog obrta,
  • Ceh obrta za intelektualne usluge gospodarskog karaktera,
  • Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika,
  • Ceh trgovine,
  • Ceh prijevoznika,
  • Ceh za ribarstvo, marikulturu i poljodjelstvo,
  • Ceh frizera i kozmetičara,
  • Ceh građevinara.

Zadaća ceha je promicanje i unapređenje djelatnosti te usklađivanje i zastupanje interesa članova Komore koji obavljaju istu ili slične djelatnosti na razini Komore.

  1. Sida Deže, UO Cres – Lošinj
  2. Đeni Lozančić, UO Crikvenica
  3. Marinka Ružić, UO Delnice
  4. Ana Tomljanović, UO Novi Vinodolski
  5. Diana Milanović – predsjednica, UO Opatija
  6. Katarina Antešić, UO Rab
  7. Ivona Obrić, UO Rijeka
  8. Ivana Liverić, UO V-K-K-J
  1. Ismet Krupić, UO Cres- Lošinj
  2. Dino Smojver – predsjednik, UO Crikvenica
  3. Branko Jotić, UO Čabar
  4. Ruaida Kršlak, UO Krk
  5. Nedeljko Dražul, UO Opatija
  6. Željko Iličić, UO Rijeka
  7. Zoran Lučić, UO V-K-K-J
  1. Grisa Kamalić, UO Cres – Lošinj
  2. Robert Spoja, UO Crikvenica
  3. Mario Bošnjak, UO Crikvenica
  4. Dražen Polić, UO Delnice
  5. Marin Crnčić, UO Krk
  6. Bojan Ćosić, UO Novi Vinodolski
  7. Milan Perčić, UO Opatija
  8. Sanjin Klančnik, UO Rab
  9. Goran Maršanić – predsjednik, UO Rijeka
  10. Denis Marčelja, UO V-K-K-J
  1. Ćazim Mehmeti, UO Cres – Lošinj
  2. Igor Spoja, UO Crikvenica
  3. Dragan Radun, UO Delnice
  4. Vedran Hržić, UO Krk
  5. Dražen Piškulić, UO Novi Vinodolski
  6. Robert Stanić – predsjednik, UO Opatija
  7. Berislav Ilić, UO Rab
  8. Senka Mitrović, UO Rijeka
  9. Ranko Mladenić, UO V-K-K-J
  1. Ive Skazlić, UO Cres – Lošinj
  2. Robert Bashota, UO Crikvenica
  3. Goranka Lipovac, UO Čabar
  4. Dejan Pavlović, UO Delnice
  5. Biserka Bogović, UO Krk
  6. Saša Komadina – predsjednik, UO Novi Vinodolski
  7. Melita Nikšić, UO Opatija
  8. Ankica Mikec, UO Rab
  9. Robert Fućak, UO Rijeka
  10. Darko Raspor, UO V-K-K-J
  11. Marijo Mužević, UO Vrbovsko
  1. Magda Goleš Pejić, UO Cres – Lošinj
  2. Lucija Blašković, UO Crikvenica
  3. Ivica Troha, UO Čabar
  4. Zlatko Grgurić, UO Delnice
  5. Zoran Petrinić, UO Krk
  6. Zoltan Djeke, UO Novi Vinodolski
  7. Robert Marinčić, UO Opatija
  8. Damir Pende, UO Rab
  9. Anđelina Macan- predsjednica, UO Rijeka
  10. Zlata Bezjak, UO V-K-K-J
  11. Predrag Petrović, UO Vrbovsko
  1. Aleksandra Volarić, UO Cres – Lošinj
  2. Igor Ivančić, UO Crikvenica
  3. Boško Šimić, UO Čabar
  4. Damjan Šoštarić, UO Čabar
  5. Sanjin Huš, UO Delnice
  6. Danilo Prstojević, UO Delnice
  7. Maša Frković, UO Krk
  8. Aleksandar Raštegorac, UO Novi Vinodolski
  9. David Kurti, UO Opatija
  10. Dubravko Debelić, UO Rab
  11. Andrea Marinac – predsjednica, UO Rijeka
  12. Ivan Božić, UO Vrbovsko
  1. Sandra Agatić – UO Crikvenica
  2. Vesna Kovač, UO Čabar
  3. Robert Klaić, UO Novi Vinodolski
  4. Snježana Buha Šebalja, UO Rijeka
  5. Ana Begić – predsjednica, UO V-K-K-J
  1. Stjepan Nedoklan – predsjednik, UO Cres – Lošinj
  2. Dražen Kalafatić, UO Crikvenica
  3. Nikica Depikolzvane, UO Krk
  4. Valter Cergolj, UO Opatija
  5. Marijan Perčinić, UO Rab
  6. Emil Straka, UO Rijeka

Brza navigacija